Можливості

Будь ласка, перед викликом, ознайомтесь із правилами звернення до команди.

Перелік основних видів рятувальних робіт

  • Зняття котів з дерев;
  • Зняття котів з конструкцій будинків;
  • Підняття тварин з колодязя, колектора, зливи;
  • Порятунок котів з вентиляції;
  • Вилучення тварин із вузьких або важкодоступних місць;
  • Відлов тварини в житлових комунікаціях, зокрема у підвалах будинків;
  • Порятунок тварини на льоду чи воді.
КОМАНДА ПОРЯТУНКУ ТВАРИН – НЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЕКТ

Працювати на висоті та під землею складно. Така робота потребує дорогого і якісного спорядження, засобів для відлову тварин, бензину для автомобіля служби тощо.

Залежно від складності виконання робіт та часу доби виклику, ціна виїзду групи становить від 200 до 500 грн.

Отримані кошти насамперед покривають витрати на придбання нового спорядження або допомогу тваринам, які перебувають на лікуванні.

Бездомні тварини або тварини, які опинилися в ситуаціях в рамках компетенцій Команди, господарі яких не в змозі оплатити виклик, будуть врятовані у будь-якому разі, навіть якщо Команді доведеться працювати безкоштовно.

При порятунку пораненої тварини та її госпіталізації варто врахувати, що ветеринарна медицина в нашій країні платна і рятувальники не зможуть вплинути на вартість подальшого лікування тварини, зазначену у ветклініці. Якщо врятовану тварину необхідно лікувати, будь ласка, заздалегідь ознайомтеся із цінами та послугами клініки, до якої плануєте звертатися.

При порятунку бездомної тварини має бути людина, яка буде готова прихистити тварину, взяти під опіку або займатися її прилаштуванням, оскільки, наприклад, знята з дерева кішка може в паніці залізти на інше дерево або загинути від переохолодження, тож в такому випадку зусилля команди виявляться марними.