Про тварин

Про тварин

Наша Команда – об’єднання фахівців з надзвичайних ситуацій за участю тварин і не має власної ветлікарні, притулку чи варіантів розміщення тварин, окрім кажанів.

Коти та собаки

Окрім звільнення тварин з пасток, конструкцій та ін, команда реалізує шпиталізацію поранених тварин, що неможлива без спеціального спорядження чи навичок (наприклад, великий чи агресивний собака; кіт, що підпускає тільки на кілька метрів)

Птахи

Повноцінним утримуванням, лікуванням і реабілітацією займаються притулки для птахів. Команда не розміщує в себе птахів на проживання. Наші можливості – надати тимчасову перетримку з меддоглядом для кількох червонокнижних, хижих, великих водоплавних птахів, які після будуть випущені, чи для них знайдеться місце у притулку

Кажани

Кажани занесені до Червоної книги України і охороняються Бернською Конвенцією. Якщо Ви знайшли виснаженого, травмованого чи кажана, що зазнає лиха, – це до нас

Гризуни

Команда має можливість надавати тимчасовий прихисток гризунам, що зазнають лиха. 

Дикі тварини

Повноцінним утримуванням і реабілітацією займається Центр допомоги диким тваринам. Лікувати диких тварин можуть в клініці Інни Васильківської.

Команда може надати допомогу у шпиталізації.